Oldukça sık kullanılan Brezilya Fönü oldukça popüler hale gelmiştir. Kıvırcık ve dalgalı saçların olan kişiler, bundan sıkıldıklarında artık değiştirme seçenekleri vardır. Sürekli fön ve düzleştiricide zaman kaybediyorsanız, artık bu süre kaybını telafi edebilirsiniz. Brezilya fönünün amacı, içinde bulunan keratin karışımından dolayı saçlardaki düzlüğü ve parlaklığı arttırır. Bu fön sayesinde 6 aya kadar saçlarınızı düz şekilde kullanabilirsiniz.

Brezilya fönünde uzman olan kişiler işlemi 2 ile 3 saat kadar sürede sonlandırabilir. Saçlarınız dalgalı ise kalıcılık süresi 5 aydan aşağı olmaz. Saçlarınız çok kıvırcık ise 3 ay kadar fönünüz kalabilir. Saçlarınıza Brezilya fönü uygulamak, içerisinde keratin olduğu için faydalı olacaktır. Sağlıklı saçlara sahip olan insanlarda oldukça tercih edilen fön, saçları sağlıklı olmayan kişilere tavsiye edilmez. Yapımı esnasında öncelikle saçlar keratinli şampuanlar ile yıkanır. 10 dakika kadar bekledikten sonra hafifçe kurutun. Keratin tarağı ile sürdüğünüz kremi uygulayın. 230 derece sıcaklığa sahip düzleştirici ile her tutamın 8 veya 9 kez geçerek fönünüz tamamlanır. Diğer gün saçlarınızı düzleştirin ve 3. gün sonrasında yıkayabilirsiniz. İlerleyen günlerde keratin içeren bakım yağlarını kullanmak tercihinize kalacaktır. Ankara’nın en iyi kuaförü olan Hiss Kuaför’de, Brazilya fönü en uygun sterilize şartlarda uygulanacak ve uzman kişilerce en iyi sonuçları alacağınız şekilde sonlandırılacaktır. Siz adımınızı attığınız ilk andan itibaren bu konudaki güveni hissedecek ve saçlarınızı uzman kişilere rahatlıkla emanet edeceksiniz.

Ankara’nın en iyi kuaförü; gerek müşteri memnuniyeti, gerekse uzman kadrosu sayesinde Hiss Kuaför olmuştur. Salonumuzun sınırı, sizin hayalleriniz kadar geniş olacaktır. Her ay gittiğiniz düzenli bir kuaförünüz yoksa artık kendinizi riske atmaktan vazgeçin. İnternet tarayıcınıza ‘Ankara Brezilya fönü’ yazmayı bırakın. ‘Ankara Brezilya fönü’ aramanız size doğru ve gerçekçi sonuçları vermeyecektir. Çünkü Ankara’da ‘merdiven altı’ kuaförlerin, sosyal medya ve internet ortamında yalan yanlış bilgileri sizleri yanıltabilir. Buyurun, bir kahve içelim. Salonumuzdan içeri girdikten sonra bir daha çıkmak istemeyeceksiniz. Meşrutiyet Mahallesi, Karanfil Sokakta bulunan Hiss Kuaför, sizlere oldukça yüksek kalitede hizmet verecektir. Bu sayede yüzünüz her ay daha da güler şekilde salonumuzdan ayrılacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir